Для дітей

Сімейний відпочинок в «AllureInn»!

 

У готельно-ресторанному комплексі «AllureInn» розроблений комплекс додаткових послуг для комфортного перебування і безтурботного відпочинку з дітьми. Ви можете відпочивати у готелі чи насолоджуватися смачними стравами та затишною атмосферою в ресторані «AllureInn», кафе «AllureInn Grill» чи літній терасі, і не хвилюватися, де перебуває або чим займається Ваша дитина. 

 

Діти можуть гратися в новій сучасній дитячій кімнаті ресторану «AllureInn». Для комфорту та безпеки найменших відвідувачів закладу ми підібрали найкращі еко-меблі та еко-іграшки. Натуральні стіни, тепла підлога, улюблені мультики створять затишну атмосферу, яка допоможе зробити перебування Ваших дітей веселим та цікавим.  

 

Також у комплексі облаштовано дитячий ігровий майданчик, розташований біля літньої тераси та кафе «AllureInn Grill». Тут Ваші дітки зможуть гратися і весело проводити час на свіжому повітрі.

 

Ми підготували особливе дитяче меню для найменших гостей. Смачні та корисні страви не залишать байдужим жодного маленького гурмана.

 

Також ми можемо допомогти організувати у нашому закладі дитяче свято, тематичну вечірку чи день народження із професійними аніматорами та оригінальною шоу-програмою.

 

Відпочивайте усією родиною в готельно-ресторанному комплексі «AllureInn»!